دانلود کالکشن و مجموعه فیلم دنیای ژوراسیک Jurassic World

مجموعه فیلم های دنیای ژوراسیک Jurassic World از سری تولیدات مشترک کمپانی های اَمبلین اینترتینمنت و لجندری پیکچرز می باشد که اولین قسمت از مجموعه این فیلم در سال 2015 منتشر گردید و جدیدترین قسمت آن که لجندری پیکچرز از سرمایه گذاری در آن امتناع ورزیده است در تاریخ 2022 منتشر شده است که نام های آنها به ترتیب سال ساخت عبارتند از:

  • فیلم دنیای ژوراسیک 1 Jurassic World 2015
  • فیلم دنیای ژوراسیک 2 سقوط پادشاهی Jurassic World: Fallen Kingdom 2018
  • فیلم دنیای ژوراسیک 3 قلمرو Jurassic World Dominion 2022

مجموعه فیلم های دنیای ژوراسیک بر اساس فیلم های پارک ژوراسیک نوشته مایکل کرایتون الهام گرفته و ساخته شده است و یک داستان جدید بعد از پارک ژوراسیک را به تصویر می کشد و بازیگران نقش اول سری فیلم های دنیای ژوراسیک را کریس پرت و برایس دالاس هاوارد تشکیل می دهند هم اکنون میتوانید این کالکشن را با زیرنویس و دوبله فارسی از سایت هکس دانلود مشاهده و دریافت نمایید.

دانلود فیلم دنیای ژوراسیک Jurassic World Dominion 2022

دوبله فارسی

دانلود فیلم دنیای ژوراسیک Jurassic World Dominion 2022

فیلم با کیفیت WEBDL و زیرنویس + دوبله فارسی قرار گرفت.

ژانر : , ,

امتیاز : N/Aاز N/A رای در سایت IMDb

کارگردان : Colin Trevorrow

بازیگران : Dichen Lachman, Bryce Dallas Howard, Chris Pratt

داستان : این فیلم قسمت سوم از سه گانه دنیای دایناسور هاست که کارگردانی آن بر عهده کالین تروروو و کریس پرت ، برایس دالاس هاوارد در آن هنرنمایی کرده اند.

دانلود فیلم دنیای ژوراسیک Jurassic World 2015

دوبله فارسی

دانلود فیلم دنیای ژوراسیک Jurassic World 2015

کیفیت 1080p , 720p 480p HD با دوبله فارسی قرار گرفت

ژانر : , ,

امتیاز : 6.9از 630k رای در سایت IMDb

کارگردان : Colin Trevorrow

بازیگران : Chris Pratt, Bryce Dallas Howard, Ty Simpkins

داستان : فیلم دنیای ژوراسیک 2015 ، داستان پارکی به نام «پارک ژوراسیک» را روایت میکند که به خاطر جاذبه های گردشگری زیادی که دارد، به یکی از پرسودترین مکان های دنیا تبدیل شده است. دانشمندان توانسته اند با کمک روش های پیشرفته نسل دایناسورها را از خطر انقراض و نابودی در امان نگه دارند و با پرورش دادن آنها، بر جذابیت های پارک ژوراسیک بیفزایند. به نظر می رسد که همه چیز تحت کنترل است ولی به دلیل بی اهمیتی و زیادی روی سرمایه گذر این پارک که ماسرانی نام دارد دایناسوری عظیم الجثه و قدرتمند به نام ایندامینوس رکس از کنترل خارج میشود و پارک ژوراسیک را به آشوب میکشد و گردشگران زیادی کشته میشوند و …

دانلود فیلم دنیای ژوراسیک Jurassic World: Fallen Kingdom 2018

دوبله فارسی

دانلود فیلم دنیای ژوراسیک Jurassic World: Fallen Kingdom 2018

کیفیت 1080p , 720p 480p HD با دوبله فارسی قرار گرفت

ژانر : , ,

امتیاز : 6.1از 306k رای در سایت IMDb

کارگردان : J.A. Bayona

بازیگران : Chris Pratt, Bryce Dallas Howard, Rafe Spall

داستان : فیلم دنیای ژوراسیک: سقوط پادشاهی 2018 ، پس از گذشت 22 سال از اتفاقات فیلم « پارک ژوراسیک » ، حالا این پارک تبدیل به مکانی پرسود شده که خانواده ها به همراه فرزندانشان برای تماشا و لذت بردن از دایناسورهای عظیم الجثه به این محل می آیند. اما درست در زمانی که به نظر می رسد همه چیز تحت کنترل باشد، یک سرمایه دار هندی تبار به نام ماسرانی (عرفان خان) برای سود بیشتر، به دانشمندان دستور می دهد تا دایناسوری بزرگتر و بسیار ترسناک بوجود آورند که نتیجه اش منجر به خلق دایناسوری فراطبیعی و به وجود آمدن فاجعه‌ای عظیم می شود...